Girlz Play Too

Girlz Play Too06.08.2009 11:32
Girlz Play Too
marcindmjqtx

Girlz Play Too to nowa akcja Sony mająca pokazać, że dziewczynki również grają na PSP. Na specjalnie przygotowanej stronie możemy obejrzeć powyższą fotkę, na której zmieniają się gry na tej konsolce. Pokazane zostały takie tytuły jak Patapon 2, LocoRoco 2, Cloudy with a Chance of Meatballs, Pangya, Hannah Montana i Petz. Ech, nawet Sony nie ustrzegło się i podłapało od Ubisoftu głupią modę pisania przez Z.

Zaciekawiło nas ile faktycznie dziewczyn bawi się przenośnym PlayStation, ale niestety polski oddział nie był nam w stanie podać żadnych danych. W każdym razie, przyznam się szczerze, że częściej widuje się je z DSami, choć może macie inne wrażenie? Z chęcią posłuchamy.

Na stronce znajduje się też psychotest, dzięki któremu możemy się dowiedzieć, jaką postacią z gier na PSP jesteśmy. Pytania są przystosowane dla nastolatek, mimo to, odpowiedziałem na nie szczerze i wyszło mi że jestem soooo Locoroco. Pochwalicie się swoim wynikiem?

Tak jeszcze na koniec dodam, że Sony przydałoby się rozszerzenie swojej grupy klientów. Jak na razie głównym odbiorcą PSP są chłopcy w wieku 13-17 lat, a jak wiadomo, wiedzą oni doskonale jak nie płacić za gry. Z płcią piękną w tym wieku raczej nie ma takich problemów. No i kto by się nie oparł pokusie posiadania różowego PSP z Hannah Montana czy Petz.

327081530281584919
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)