Ghostwire: Tokyo nową grą Shinji Mikamiego

Ghostwire: Tokyo nową grą Shinji Mikamiego

Ghostwire: Tokyo nową grą Shinji Mikamiego
Krzysztof Kempski
10.06.2019 08:07, aktualizacja: 10.06.2019 10:10

Czyli jednak czas na coś nowego...

Gdy Shinji Mikami ogłosił, że służbowo wybiera się na E3, oczekiwaliśmy jakiejś nowej produkcji od jego studia Tango. Mówiło się, że będzie to The Evil Within 3 lub nowy Dino Crisis, ale ostatecznie firma postawiła na coś nowego. O Ghostwire: Tokyo wiemy póki co niewiele - spodziewać możemy się na pewno nie mniejszej schizy niż ze strony The Evil Within.

Ghostwire: Tokyo – Official E3 Teaser

Czeka nas przygodowa gra akcji z nutką dreszczowca, ale jak się zdaje, bardziej nastawiona na akcję. Przede wszystkim nasz bohater będzie dużo bardziej uzbrojony od Sebastiana Castellanosa z poprzednich gier firmy. Będzie szył z łuku i bawił się nadprzyrodzonymi mocami. Historia skupi się na zniknięciu ludzkości - ktoś najwyraźniej pstryknął, a ulice Tokyo wypełniły się potworami.

Z trailera wydobywa się też lekki posmak klimatu Yakuzy. Na więcej informacji dotyczących GhostWire: Tokyo musimy jednak poczekać. Twórcy nie pokazali bowiem konkretnego gameplayu ani nie zdradzili daty premiery, a nawet platform (może przez nową generację?). Osobiście jednak już teraz czuję się wstępnie zainteresowany.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)