Ghost of Tsushima: Director’s Cut pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation 5?

Ghost of Tsushima: Director’s Cut pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation 5?

Ghost of Tsushima: Director’s Cut pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation 5?
Marcin Watemborski
30.06.2021 13:13

Wszyscy miłośnicy twórczości Akiry Kurosawy nie mogli oderwać się od Ghost of Tsushima, czyli epickiej opowieści o walce o wolność i honor swojego rodu autorstwa studia Sucker Punch. Jedna z najładniejszych gier z PS4 może niebawem pojawić się w jeszcze ładniejszej i bardziej rozbudowanej wersji. Tego nie można przegapić!

Ghost of Tsushima: Director’s Cut, czyli wersja reżyserska hitu studia Sucker Punch pojawiła się na liście organizacji ESRB, która zajmuje ratingiem (ocenianiem i rankingowaniem) gier wideo. Mimo tego, że nie chodzi o film (a ten ma powstać) to nie możemy doczekać się, aż zatopimy się w nową wersję opowieści o przygodach Jina Sakaia, który dzielnie walczył z Mongołami po najeździe na japońską wyspę w XIII wieku.

Niedawno wspominaliśmy o plotkach na temat dodatku dla jednego gracza o potencjalnym tytule Ghost of Ikishima, lecz o nim niewiele wiadomo – właściwie nic. Wersja reżyserska gry może zawierać bonusowe opowieści o życiu Jina i bohaterów pobocznych, ale o tym też, póki co jest cicho.

Ghost of Tsushima.
Ghost of Tsushima.Marcin Watemborski

Genialną historie już znamy i to, co z pewnością chcielibyśmy zobaczyć w Director’s Cut to więcej dynamicznych przerywników filmowych i animacji, zwłaszcza na PS5. Jeśli tak się stanie, Ghost of Tsushima w nowej wersji prawdopodobnie będzie dotychczas najpiękniejszą grą na next geny, jaką ujrzał świat.

Wracając do rankingu, warto zwrócić uwagę na znaczek symbolizujący mikropłatności przy wersji GoT na PS4 i tylko tam. Być może oznacza to nadejście aktualizacji dla posiadaczy wersji na starszą konsolę, by móc cieszyć się pełnią efektów wizualnych na PS5, co byłoby dość logicznym rozwiązaniem.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)