Ghost of Tsushima: Director’s Cut pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation 5?

Ghost of Tsushima: Director’s Cut pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation 5?30.06.2021 13:13
Ghost of Tsushima: Director’s Cut pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation 5?

Wszyscy miłośnicy twórczości Akiry Kurosawy nie mogli oderwać się od Ghost of Tsushima, czyli epickiej opowieści o walce o wolność i honor swojego rodu autorstwa studia Sucker Punch. Jedna z najładniejszych gier z PS4 może niebawem pojawić się w jeszcze ładniejszej i bardziej rozbudowanej wersji. Tego nie można przegapić!

Ghost of Tsushima: Director’s Cut, czyli wersja reżyserska hitu studia Sucker Punch pojawiła się na liście organizacji ESRB, która zajmuje ratingiem (ocenianiem i rankingowaniem) gier wideo. Mimo tego, że nie chodzi o film (a ten ma powstać) to nie możemy doczekać się, aż zatopimy się w nową wersję opowieści o przygodach Jina Sakaia, który dzielnie walczył z Mongołami po najeździe na japońską wyspę w XIII wieku.

Niedawno wspominaliśmy o plotkach na temat dodatku dla jednego gracza o potencjalnym tytule Ghost of Ikishima, lecz o nim niewiele wiadomo – właściwie nic. Wersja reżyserska gry może zawierać bonusowe opowieści o życiu Jina i bohaterów pobocznych, ale o tym też, póki co jest cicho.

Ghost of Tsushima.
Marcin Watemborski
Ghost of Tsushima.

Genialną historie już znamy i to, co z pewnością chcielibyśmy zobaczyć w Director’s Cut to więcej dynamicznych przerywników filmowych i animacji, zwłaszcza na PS5. Jeśli tak się stanie, Ghost of Tsushima w nowej wersji prawdopodobnie będzie dotychczas najpiękniejszą grą na next geny, jaką ujrzał świat.

Wracając do rankingu, warto zwrócić uwagę na znaczek symbolizujący mikropłatności przy wersji GoT na PS4 i tylko tam. Być może oznacza to nadejście aktualizacji dla posiadaczy wersji na starszą konsolę, by móc cieszyć się pełnią efektów wizualnych na PS5, co byłoby dość logicznym rozwiązaniem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)