Ghost of Sparta pojawi się - najprawdopodobniej - 5 listopada

marcindmjqtx

02.08.2010 21:11, aktual.: 06.01.2016 16:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Amerykański oddział SCE zdradził, kiedy dokładnie Bóg wojny zawita na przenośne konsole Sony.

God of War: Ghost of Sparta ukaże się w USA 2 listopada. Możemy więc przypuszczać, że - zgodnie ze świecką tradycją - na półki europejskich, w tym i polskich, sklepów pojawi się kilka dni później - w piątek 5 listopada. Gwoli przypomnienia - gra trafi na nasz rynek w pełni zlokalizowana (głosu użyczy m.in. Grzegorz Pawlak, znany z polskiej wersji Heavy Rain). Dla pewności, zapytaliśmy przedstawiciela SCEP o datę polskiej premiery, choć najprawdopodobniej będzie to właśnie piąty dzień listopada.

Amerykańscy gracze, którzy złożą zamówienia przedpremierowe, dostaną rozszerzone wydanie gry, w którym - prócz nagrań z komentarzami twórców - znajdzie się ścieżka dźwiękowa z gry oraz motywy i awatar dla PSN. Niestety, wygląda na to, że gracze ze Starego Kontynentu obejdą się smakiem. Niemniej jednak SCEA ujawniła także specjalny zestaw, w którym znajdą się:

  • Czerwono-czarna konsola PSP 3000,
  • gra GoW: Ghost of Sparta,
  • kod do pobrania poprzedniej odsłony, Chains of Olympus,
  • film Kick-Ass,
  • karta pamięci o pojemności 2 GB.

Za cały ten zestaw naszym kolegom zza oceanu przyjdzie zapłacić 199 dolarów (ok. 601 zł). Jak na razie nie wiemy, czy trafi on także do rąk europejskich graczy, choć gdy tylko dostaniemy odpowiedź od polskiego oddziału SCE, niezwłocznie Was o tym poinformujemy. [via PS Blog]

Kamil Bogusiewicz

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)