Geralt wraca. Fanowski Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka z datą premiery

"Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka" to tylko i aż darmowy oraz nieoficjalny mod, stworzony przez oddanych fanów Geralta z Rivii.

Geralt wraca. Fanowski Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka z datą premiery

14.09.2020 16:17

"Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka" trafi do sieci 26 października. Aby w rozszerzenie zagrać niezbędny będzie "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów". Do stworzenia moda autorzy użyli bowiem zestawu narzędzi o nazwie Red Kit udostępnionych przez CD Projekt przy okazji drugiej części słynnej serii. To o tyle istotne, że samo rozszerzenie ma stanowić epilog wydarzeń z "Dzikiego Gonu".

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka - Zwiastun

Efekt? Twórcy moda musieli zaprojektować całe Kaer Morhen od zera. To samo tyczy się większości postaci.

Fabularnie, jak pisała dwa lata temu Asia, "Pożegnanie Białego Wilka" stanowi połączenie wątków z opowiadania “Coś się kończy, coś się zaczyna” Andrzeja Sapkowskiego oraz niektórych historii z "Wiedźmina 3".

Gra nie będzie niestety posiadała dubbingu, co jest zupełnie zrozumiałe. Nagrania wymagałyby zbyt dużych nakładów finansowych, jak na fanowski i darmowy projekt.

Warto również dodać, że nie trzeba będzie mieć ukończonej drugiej części gry, by móc w niego zagrać.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.