George R. R. Martin pracuje nad grą. Plotka głosi, że wraz z From Software

Strona głównaGeorge R. R. Martin pracuje nad grą. Plotka głosi, że wraz z From Software
22.05.2019 12:12
George R. R. Martin pracuje nad grą. Plotka głosi, że wraz z From Software
Tatiana Kowalczyk
Tatiana Kowalczyk

Prace nad projektem ponoć trwają od trzech lat i wiele wskazuje na to, że zagramy w uniwersum „Gry o Tron”.

bECAdGfF

George R. R. Martin po wyemitowaniu ostatniego odcinka serialowej „Gry o Tron” opublikował wpis na swoim blogu, w którym między innymi wymienia, czym się obecnie zajmuje. Oprócz tego, że ewidentnie ma na rękach całą tonę projektów serialowych i filmowych, ujawnia również zupełnie inny projekt.

Źródło Gematsu ujawniło, że From Software pracuje nad niezapowiedzianym tytułem wraz z pisarzem. Projekt w komunikacji wewnętrznej firmy jest określany akronimem „GR”. Ponoć to owoc współpracy między Martinem a Hidetaką Miyazakim, a prace nad nim miałyby już trwać od trzech lat. Z przecieku wynika również, że Bandai Namco pełni rolę wydawcy, a zapowiedź nastąpi na konferencji Microsoftu podczas E3 jeszcze w tym roku.

Projekt Martina i Miyazakiego ma być grą z otwartym światem – pojeździmy sobie na koniu, będziemy mogli wędrować po królestwach i zdobywać umiejętności po zabiciu przywódców tych królestw. Raczej możemy więc się spodziewać gry osadzonej w uniwersum „Pieśni Lodu i Ognia”. Może coś w stylu Wiedźmina Redów, ale łączącym klimat książek Martina i soulsowych mechanik?

bECAdGfH

Tatiana Kowalczyk

bECAdGgD