GENIALNA animacja z World of Warcraft: Warlords of Draenor oraz prawie pięć minut oprowadzania po świecie nowego dodatku.

GENIALNA animacja z World of Warcraft: Warlords of Draenor oraz prawie pięć minut oprowadzania po świecie nowego dodatku.
marcindmjqtx

15.08.2014 09:17, aktual.: 05.01.2016 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mało jest na świecie studiów, które mogłyby stanąć w szranki z Blizzardem.

Czasem po obejrzeniu animacji promującej jakąś grę na usta nie ciśnie mi się nic innego jak bardzo oklepane wyrazy zachwytu, podziwu, fascynacji, po prostu same pozytywy jak w zakończeniu dobrej komedii romantycznej. No cóż, właśnie tak się czuję. Blizzard znowu to zrobił. Informując przy okazji, że Warlords of Draenor zostanie udostępnione graczom 13 listopada.

Blizzard Entertainment opublikował animowaną zapowiedź nowego dodatku do najpopularniejszego MMO na rynku. Warlords of Draenor zabierze graczy w zupełnie nowe lokacje, pozwoli ekspić w świeżutkich, jeszcze zatęchłych lochach, stawić czoła nowym bossom, sprawdzić PVP itd. itp.

Ponadto odświeżone zostanie kilka klasycznych lokacji i bohaterów. Wróci też żywa legenda i patron każdego raidu, w każdym MMO.

[Źródło: Kotaku]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)