GemCraft Labyrinth w styczniu

GemCraft to seria jednych z najlepszych gier z gatunku Tower Defence na świecie. Słowo. Trzecia część, Labyrinth ma trafić na ekrany w styczniu. Z tej okazji wypuszczono nawet odpowiedni zwiastun.

marcindmjqtx

26.12.2010 | aktual.: 21.01.2016 17:43

GemCraft Labyrinth trailer

Co wyróżnia GemCraft na tle innych produkcji z gatunku Tower Defense? Rozbudowanie. To jedna z tych gier flashowych, których nie da się przejść w 20 minut. W każdej części znajduje się kilkadziesiąt plansz, które można przejść wiele razy, dzięki różnym poziom trudności i wyzwaniom. Nad Chapter 0, drugą i jak na razie najlepszą częścią, spędziłem kilkanaście godzin, a i tak zostało mi kilka rzeczy do "wymaksowania".

Zasady gatunku są znane: z miejsca A wychodzą potworki i chcą dotrzeć do punktu B. Zadaniem gracza jest je powstrzymać, stawia więc przy trasie ich przemarszu wieże, w których umieszcza tytułowe klejnoty o różnych właściwościach. Kamienie można łączyć w różne kombinacje, aby otrzymać jeszcze potężniejsze wariacje.

Labyrinth zapowiada się na nieco bardziej ugładzoną i przystępniejszą produkcję, która nadal pozostawi sporo miejsca na strategię i taktykę. Tymczasem, zanim pojawi się w internecie pod koniec stycznia, sprawdźcie GemCraft Chapter 0. I pożegnajcie się z weekendem.

Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.