Gears of War 2 zaktualizowane, przecena All Fronts Collection i nie tylko

Gears of War 2 zaktualizowane, przecena All Fronts Collection i nie tylko
marcindmjqtx

26.05.2010 19:00, aktual.: 06.01.2016 17:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gears of War 2 doczekało się kolejnej aktualizacji. Usprawnieniu uległo organizowanie publicznych meczów w trybie multiplayer, co nazwano Social Matches. Jest jednak pewien haczyk, aby skorzystać z nowych dobrodziejstw trzeba posiadać wszystkie cztery dodatkowe mapy do gry.

I na to znalazł się sposób. Wraz z aktualizacją gry na Xbox Live* Marketplace obniżono cenę dodatku All Fronts Collection do 800 punktów, w którym znajdziemy wszystkie wspomniane plansze. Ceny pojedynczych map również zostały obniżone. Czy jednak warto je kupić dla nowej aktualizacji?

Social Matches to przede wszystkim wygoda. Tryb ten pozwala na wchodzenie i wychodzenie z gier, jak np. Horda bez przerywania gry. Pozwala także graczom połączonym w grupę wchodzić razem do tego samego meczu, nawet jeśli ten już się toczy. W razie braku odpowiednich gier można też w prosty sposób założyć mecz dla całej grupy.

Przy okazji Epic ogłosiło też weekend, w którym otrzymujemy potrójne punkty doświadczenia za rozegrane gry. Ten tzw. weekend potrwa do wtorku.

Marcin Lewandowski

*Usługa Xbox LIVE nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Nie wiesz, co to oznacza? Dowiesz się tu.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)