Gears 5 wcześniej, niż mogliśmy się spodziewać

Gears 5 wcześniej, niż mogliśmy się spodziewać

Gears 5 wcześniej, niż mogliśmy się spodziewać
09.06.2019 23:06, aktualizacja: 10.06.2019 10:07

Wyjdzie przed The Outer Worlds!

Podczas konferencji Microsoftu na E3 zobaczyliśmy dwa nowe trailery piątek części Gears of War, która może się pochwalić wspaniałym tytułem Gears 5 (KOCHAM!). Najpierw otrzymaliśmy filmik który zgodnie z tradycją serii już od pierwszej części i Mad World sprzedawał grę jako jakąś opowieść psychologiczną o zmaganiu się z własnymi lękami, czy coś takiego. Była tam też jakaś młoda piosenkarka, którą kojarzy Adam i kazał mi o niej wspomnieć.

Gears 5 - E3 2019 - Kait, Broken

ALE NIE DALIŚMY SIĘ NABRAĆ. Później poleciał drugi zwiastun, tym razem prezentujący bardziej to, jak w nowe Gearsy będzie się grało. Zobaczyć można na nim nowy tryb rozgrywki - Escape.

Poznaliśmy przy okazji datę premiery gry - trafi ona do sprzedaży już 10 września i jak wszystkie gry wewnętrznych studiów Microsoftu będzie dostępna w dniu premiery na Games Passie. Już w lipcu zaś rozpoczną się testy nowego trybu multiplayer - arcade.

Miesiąc później, w sierpniu, Microsoft pozwoli wybranym wypróbować nowy tryb hordy na targach Gamescom w Kolonii. A już miesiąc później - jak już wspomniałem, 10 września - premiera. Jak mawiał Marcus Fenix, albo nie, nie napiszę, jak mawiał Marcus Fenix.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)