Gdzie zamówić Destiny, żeby dostać kod do bety? Odpowiedź nie jest łatwa [AKTUALIZACJA]

Gdzie zamówić Destiny, żeby dostać kod do bety? Odpowiedź nie jest łatwa [AKTUALIZACJA]

Gdzie zamówić Destiny, żeby dostać kod do bety? Odpowiedź nie jest łatwa [AKTUALIZACJA]
marcindmjqtx
14.07.2014 15:36, aktualizacja: 05.01.2016 15:33

Polski dystrybutor podał nam listę sklepów, w których można dostać kod. Sklepy z listy... informują, że kodów nie będzie.

[AKTUALIZACJA] ABC Data poinformowała nas właśnie, że kody na betę Destiny będzie można znaleźć tylko w dwóch sklepach - na Empik.com (tu dodatkowo klient otrzymuje DLC Red Sparrow) oraz w Euro (sklepy stacjonarny oraz sklep internetowy, tutaj bonusem jest DLC Vanguard Edition).

[ORYGINALNA TREŚĆ] Wrześniowa premiera Destiny zbliża się dużymi krokami, a przecież 17 lipca startuje beta gry (na PS3 i PS4; X360 i X1 poczekają tydzień dłużej). Już pisaliśmy, że kod da nam nawet trzy klucze do gry, wzrosło więc zainteresowanie tym, gdzie te kody można zdobyć. Odpowiedź powinna być prosta: zamawiając przedpremierowo grę. Ale sytuacja jest bardziej skomplikowana.

Agnieszka Deptuła z firmy ABC Data współpracującej z LEM-em przy dystrybucji Destiny, zapytana o listę sklepów, które będą miały kody na betę gry, odpowiedziała:

Destiny można zamówić w przedsprzedaży na wszystkie platformy korzystając z serwisów: Empik.com, Muve.pl , Gram.pl , Ultima.pl, Karen.pl, Swiat-gier.pl, 3kropki.pl, Redcoon.pl, Komputronik.pl, Playergames.pl, Euro.com.pl (w Euro przedsprzedaż działa od listopada zeszłego roku, sklep jako jedyny posiada fizyczne pudełka z preorderem). Wszystkie preordery zakupione w współpracującymi z nami sklepami dostaną betę. Z Euro faktycznie ma problemu - kody na betę sklep rozsyłał choćby dla osób, które zamówiły tam konsolę PS4 na premierę.

Ale popytaliśmy w innych miejscach i sytuacja wyglądała już inaczej. Sklep Gram kodów nie ma. Muve również, o czym informuje pytających na swoim fanpage'u. Na próżno szukać kodów w Ultimie. O ich braku sklep został poinformowany przez... LEM.

Zapytałem zatem ABC Datę raz jeszcze, jak to w końcu z tymi kodami jest. Zaktualizujemy artykuł, gdy otrzymamy odpowiedź. Póki co jeśli chcecie zamówić Destiny i zależy Wam na kodzie, koniecznie zapytajcie, czy sklep ma je na stanie.

A jak wiadomo nieoficjalnie (z listu wysłanego do pracowników amerykańskiej sieci sklepów GameStop), beta będzie zawierała 4 fabularne rozdziały, 4 mapy do wieloosobowych walk między sobą, kooperacyjny Strike oraz dużo świata do eksploracji.

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)