Gdzie są moje punkty?! [Xbox 360]

Gdzie są moje punkty?! [Xbox 360]
marcindmjqtx

13.03.2012 16:05, aktual.: 05.01.2016 16:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Powyższy okrzyk może wydobyć się z waszych ust w chwilę po zalogowaniu na Xboksowy profil. Gracze z całego świata informują o wyzerowaniu punktów Gamerscore i Osiągnięć.

Po pierwsze - nie panikujcie.

Po drugie jeśli macie teraz włączoną konsolę, sprawdźcie swoje konto. Jeśli wszystko jest w porządku, możecie odetchnąć, choć ja swojego Xboksa bym wyłączył.

Jeśli problem dotknął i was, najbezpieczniej będzie wyłączyć konsolę ZANIM zdobędziecie jakiekolwiek Osiągnięcie. To właśnie w chwilę po wyskoczeniu powiadomienia o nowej zdobyczy najczęściej następuje reset konta. Nie jest pewne czy nadpisanie zerowego wyniku nie będzie oznaczało pożegnania się ze wszystkimi dotychczasowymi zdobyczami.

Microsoft jest świadomy problemu, ale póki co nie doradził graczom nic ponad próbę wylogowania się i ponownego zalogowania na konto.

Przejrzenie internetowych for pokazuje, że jednym to pomaga, a innym nie, więc nie możemy jeszcze mówić o definitywnym rozwiązaniu tej nieciekawej sytuacji. Dajcie znać, czy są wśród was pokrzywdzeni i czy przelogowanie pomogło.

Ja dzisiaj gram offline.

źródło: Eurogamer

Aktualizacja: Jeśli przelogowanie nie pomogło, Microsoft zaleca skasowanie profilu i ponowne jego pobranie.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)