Gdzie kupić PlayStation 4 w dniu premiery?

Strona głównaGdzie kupić PlayStation 4 w dniu premiery?
28.11.2013 15:30
Gdzie kupić PlayStation 4 w dniu premiery?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Nie macie zamówienia przedpremierowego, konsola nie przyjdzie kurierem pod drzwi. Gdzie można próbować jej szukać?

W zestawieniu pojawią się sieci sklepów, które znajdziecie w całej Polsce i gdzie teoretycznie da się jutro pojechać i kupić konsolę od ręki. Teoretycznie, bo choć dzwoniliśmy i pytaliśmy, to prawie nikt nie był w stanie zagwarantować, ile konsol faktycznie trafi na półki. O tym trzeba będzie przekonać się na miejscu.

Zacznijmy od sklepów, gdzie konsola będzie Sony Store/Sony Centre Sklepy firmowe Sony to dość oczywisty wybór. Jeśli mieszkacie w Warszawie i okolicach, to możecie wybrać się na nocną premierę.

fot. Sony

Konsolę z padem będzie można kupić za prawdopodobnie 1849 zł. Cena nie została jeszcze potwierdzona, podobnie jak informacje o dostępności zestawów.

Sklepy Sony są w wielu miastach w Polsce - listę możecie znaleźć na firmowej stronie (która chwilowo nie działa) albo tutaj.

MediaExpert

fot. Gazetka Media Expert

W gazetce znaleźć można samą konsolę za 1789 zł, konsolę PS4 + Killzone: Shadow Fall za 1999 zł oraz konsolę + Killzone: Shadow Fall + kamera + dodatkowy pad za 2349 zł. W sklepach stacjonarnych na pewno pojawi się ta pierwsza opcja - sama konsola. Dostępność zestawów jest niepewna. Lista sklepów jest na stronie.

Media Markt

fot. Media Markt - gazetka z 28.11

Jak się dowiedzieliśmy Media Markt ma mieć więcej konsol, niż tyko dla osób, które zamówiły przedpremierowo. Dla nich będą zestawy z konsolą i Killzone: Shadow Fall oraz z konsolą, FIFĄ 14 i dodatkowym padem. Konsole z zamówień składanych w lipcu i sierpniu są do odebrania przez miesiąc, potem zostaną wystawione na sprzedaż - można więc liczyć, że za jakiś czas pojawią się jeszcze pojedyncze zestawy.

Dla osób kupujących po prostu w sklepie będzie przygotowany osobny zestaw z powyższej gazetki: konsola + Killzone: Shadow Fall + Assassin's Creed 4: Black Flag za 1999 zł. Każdy sklep ma mieć kilka sztuk, nie będzie można ich nabyć w ramach realizacji zamówienia przedpremierowego. Dodatkowo obsługa ma zwracać uwagę na kupowanie kilku konsol przez jedną osobę. Gry są bez problemu dostępne w sklepach - tu znajdziecie listę marketów.

Saturn

fot. Gazetka Saturna

Ten sam właściciel, więc oferta identyczna jak w Media Markt. Konsola, dwie gry (KZ:SF i ACIV:BF) za 1999 zł.  Listę marketów znajdziecie tutaj.

Jeśli ktoś zamawiał konsolę przed premierą i zapłacił 100 zł zaliczki, będzie mógł wybierać z jednego z 8 zestawów. Ich dostępność także jest ograniczona:

fot. Saturn

(via PPE.pl)

To teraz sklepy, gdzie konsola być może będzie Avans

fot. Gazetka Avans

Konsola jest w gazetce, ale w dniu premiery nie będzie dostępna ani w sklepie internetowym, ani w stacjonarnych. Powinna zacząć się pojawiać w sobotę po południu, a na pewno w poniedziałek. Pracownik i tak rekomendował, by zamówić ją przez internet i tylko odebrać w salonie - tu jest lista.

W ofercie sklepu będzie konsola z padem za 1799 zł, mają też pojawić się zestawy z grami, ale cena i konkretne tytuły nie są jeszcze znane.

NEONET

fot. Gazetka NEONET

Sklep co prawda ma konsolę w gazetce, ale jest ona dostępna wyłącznie przez internet za 1849 zł - bez dodatkowych gier. Czas realizacji to ok. 2 tygodni, a o dostępność w sklepach stacjonarnych trzeba się dowiadywać indywidualnie. Listę sklepów znajdziecie na ich stronie.

RTV EURO AGD Konsola nie pojawia się w gazetce. Będzie dostępna na pewno tylko dla osób, które zamówiły przed premierą. Nie wiadomo, czy dodatkowe sztuki pojawią się w sklepie, nie wiadomo też w jakiej cenie. W internecie sama konsola kosztuje 1790 zł, zestaw z Killzone: Shadow Fall za 1999 zł.

Oraz takie, gdzie jej nie będzie Komputronik.pl Jeśli nie zamówiliście konsoli wcześniej, to w salonach Komputronik jej nie dostaniecie.

Empik Pracownik na infolinii poinformował nas, że nie ma informacji, czy konsola pojawi się w salonach. Ale raczej nie.

AKTUALIZACJA: Dostaliśmy maila od innego pracownika, dziękujemy. W dniu premiery nie będzie konsoli w żadnym salonie. Będą dostarczane dopiero w poniedziałek. "Goła" konsola kosztować będzie 1899,99zł a z Killzone: Shadow Fall 1999,99zł. Na całą sieć jest niecałe 50 sztuk, więc nie dotrą pewnie nawet do wszystkich Empików. Gry EA, czyli Battlefield 4 i FIFA 14 są już od kilku dni i kosztują 279,99zł.

Jeśli znacie jeszcze jakieś miejsca, gdzie konsolę da się kupić w dniu premiery albo jeśli jutro niespodziewanie na taką traficie - dajcie znać.

Paweł Kamiński

327070417642739754
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)