Gamescom - Opening Night Live. Oglądaj na żywo [STREAM]

Gamescom - Opening Night Live. Oglądaj na żywo [STREAM]

Gamescom - Opening Night Live. Oglądaj na żywo [STREAM]
Barnaba Siegel
27.08.2020 18:39, aktualizacja: 27.08.2020 19:16

W tym roku Gamescom tylko online. Ale i tak zobaczymy masę atrakcji oraz otwierający imprezę wieczorek. Nie masz na to czasu? Wpadnij jutro na Poly poczytać o najciekawszych grach, które tam pokazano.

W 2020 nie mogło zabraknąć Gamescomu. Co prawda pandemia sprawiła, że tego sierpnia nikt z redakcji Polygamii nie będzie nabijał grubych kilometrów i zdzierał podeszw w ogromnych halach w Kolonii (trochę "uff"). Ale niemiecka impreza spisała się trochę lepiej niż E3, które się trochę rozjechało.

W czasie Gamescomu 2020 poleci sporo zapowiedzi i pokazów, a sporo z nich obejrzymy niżej w czasie Opening Night Live razem ze słynnym Geoffem Keighleyem jako prowadzącym. O 19.30 zaczyna się tzw. "preshow", a o 20.00 - główna "show".

Generalnie to jest orka na ugorze, bo cały sierpień jest zawalony grami. Do tego testy, recenzje i pierwsze wrażenia - jedne ostatkiem sił popełnione, inne w produkcji, reszta w kolejce. I do tego jeszcze Gamescom. No cóż, lekko nie jest.

Natomiast jeśli nie masz ochoty ślęczeć dziś nad trailerami, zapraszamy na Poly w nocy i rano. Znajdziemy tam nasz wybór najlepszych produkcji, jakie pokażą na otwarcie imprezy.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)