Games on Demand będą działać z wcześniejszymi save`ami

Games on Demand będą działać z wcześniejszymi save`ami
marcindmjqtx

22.07.2009 20:03, aktual.: 15.01.2016 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak już wiecie, 11 sierpnia będzie miała miejsce aktualizacja interfejsu głównego konsoli Xbox 360, która udostępni nam takie rzeczy, jak chociażby Games on Demand - czyli pełne, duże gry dostępne w cyfrowej dystrybucji. Kotaku donosi, iż zgodnie z tym, co przekazał im Microsoft, wcześniejsze save'y będą działać z zakupionymi w tej usłudze tytułami. W zasadzie można by się zapytać, czy nie jest to rzecz oczywista i po co o tym mówić, patrząc jednak na to, co dzieje się u konkurencji, okazuje się, że to dość ważna cecha.

Zarówno bowiem w Burnoucie Paradise, który Sony jakiś czas temu udostępniło na PSN, czy nadchodzącym Metroid Prime Trilogy, które zawierać będzie wydane już na Wii Metroid Prime: Corruption taka rzecz nie ma miejsca i niestety, nasze wcześniejsze zapisane stany gry możemy sobie wsadzić. Jest to dziwne, ale niestety prawdziwe.

W sumie mam nadzieję, że takie "normalne" rzeczy będą niedługo na tyle normalne, że nie będziemy musieli o nich trąbić. A tak w ogóle to liczę na to, że niedługo albo Sony, albo MS zaoferują nam trzymanie swoich save'ów na ich serwerach, tak by w końcu raz na zawsze przestać się obawiać padnięcia dysku/karty pamięci, nie musieć nosić ze sobą dodatkowych urządzeń z zapisanymi stanami gier itd. Loguję się na dowolnej konsoli swoim profilem i mogę kontynuować rozgrywkę tam, gdzie ją ostatnio skończyłem. To chyba nie jest aż tak trudna do zaimplementowania, prawda?

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)