Gameplay Fade to Silence wygląda jak action RPG skrzyżowany z survivalem

Gameplay Fade to Silence wygląda jak action RPG skrzyżowany z survivalem

Gameplay Fade to Silence wygląda jak action RPG skrzyżowany z survivalem
Patryk Fijałkowski
14.12.2017 13:28

Pojawia się też nawet nutka RTS-a.

Maciek pisał niedawno o Fade to Silence, czyli survivalu od Black Forest Games wydawanego przez THQ Nordic. Wtedy do dyspozycji mieliśmy jedynie zwiastun, teraz natomiast otrzymaliśmy pięciominutowy montaż scen prosto z samej rozgrywki.

Pierwsza refleksja: ale to ładne i mroźne! Druga: ej, to wcale nie wygląda jak typowy survival. Trzecia: okej, jest survival. Niemniej na grę powinni rzucić okiem nie tylko zwolennicy tego modnego gatunku. Bo miłośnicy macek czy monumentalnych, powietrznych budowli też na pewno znajdą w grze coś dobrego.

Fade to Silence: 5 Minutes of Survival Gameplay - IGN First

Ba, w pewnym momencie kamera oddala się tak, że trudno nie skojarzyć Fade to Silence z jakimś zimowym RTS-em. Wiemy też, że w grze będziemy rekrutować nowych ludzi do naszego schronienia, by potem nimi zarządzać, więc skojarzenie nie jest wcale bezpodstawne. Gdyby twórcy postanowili wpleść tutaj więcej elementów tego gatunku, mogłoby wyjść coś wyjątkowego. Jak taki SpellForce w ciekawszej scenerii i z samodzielnym ścinaniem drzew.

Jeśli Fade to Silence zaintrygowało was wyjątkowo mocno, gra jeszcze dzisiaj pojawi się we Wczesnym Dostępie Steama. Udostępniona wersja nie tylko przedstawi podstawowe cechy gry, ale wprowadzi też początek fabuły. Publiczne testowanie zaplanowane jest na osiem miesięcy, a gra wstępnie miałaby pojawić się w sierpniu 2018.

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)