GAME OVER - wstrząsające fotostory z Bravo o grach, miłości i podstępie
Gry! Mrożona pizza! Bravo! Prostytucja! Miłość!
Najnowszy numer czasopisma Bravo ( nr 16, 2-15 sierpnia)przynosi zaskakujące fotostory poświęcone grom. W jakimś tam stopniu. Nie pytajcie, w jaki sposób trafiło w nasze ręce*.
Główny bohater, Krzysiek, ma 17 lat, 179 cm wzrostu, waży 67 kilo, a jego hobby to "granie na PlayStation". Kręcą go urocze dziewczyny, a także Call of Duty. Nie znosi stresu jaki odczuwa, gdy poznaje nową osobę.
W życiu Krzyśka nie dzieje się najlepiej. Zerwała z nim dziewczyna, więc z rozpaczy pogrąża się w wirtualnym świecie gier wideo. Od kilku tygodniu jego życie "sprowadza się do grania w brutalne strzelanki na konsoli i jedzenia podgrzewanej w mikrofalówce mrożonej pizzy". Uroczy niegdyś chłopak zamienia się w "totalnego świra!". Jak widzicie na poniższym obrazku, chłopak jest na maksa zaangażowany w grę:
Nowy styl życia Krzyśka nie znajduje akceptacji w oczach Marka, jego najlepszego kumpla. Ten aby rozproszyć żałobny nastrój przyjaciela postanawia zorganizować mu randke w ciemno z Natalią, uroczą dziewczyną, której hobby są zakupy i taniec.
Urocza dziewczyna bierze za randkę 50 złotych, obiecując, że dzięki niej "koleś poczuje się jak Superman":
Poniższy obrazek jest bardzo ważny dla fabuły, ale zamieszczamy go tylko dlatego, że w tle wisi plakat z Battlefield: Bad Company 2:
A i historia ma happy end, niczym w Pretty Woman, ale na odwrót:
A my pytamy się: gdzie byli rodzice Krzyśka, kiedy ich syn kupował brutalne gry? Co robili, kiedy postanowił chodzić w luźnych podkoszulkach i rozpiętych koszulach?
Więcej w samym Bravo w Waszym najbliższym kiosku.
Konrad Hildebrand
* Radek przyniósł, hmmmm