Gabe Newell w obronie Cyberpunka 2077. "Rzucanie kamieniami w twórców nie jest fair"

Gabe Newell
Gabe Newell

20.01.2021 21:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szef Valve odniósł się do kontrowersyjnej premiery "Cyberpunka 2077". Według niego CD Projekt ma prawo być dumny z tego, co udało mu się osiągnąć. Wierzy też, że firmie uda się poprawić grę i spełnić oczekiwania rozczarowanych graczy.

Gabe Newell udzielił wywiadu nowozelandzkiej telewizji publicznej - TVNZ. Poza mówieniem o wielkim esportowym turnieju, który może się odbyć na terenie tego kraju, wspomniał również o kontrowersyjnej premierze "Cyberpunka 2077".

Współczuję im, szczególnie że jest to sytuacja, w której znalazł się kiedyś każdy twórca gier. Wiem tylko, że jest bardzo wielu zadowolonych graczy w przestrzeni PC - ci są dla nas najbardziej widoczni. Są pewne aspekty gry, które są po prostu wspaniałe i pokazują olbrzymi nakład pracy - rzucanie kamieniami w twórców nie jest fair, ponieważ stworzenie czegoś tak złożonego i ambitnego jest naprawdę niesamowite.

Powiedział Newell. Dodał, że sam spotkał się z dużą dozą negatywnych reakcji graczy i zawsze widział je jako okazję do poprawy i stworzenia produktu, który usatysfakcjonuje odbiorców.

Widząc tego typu reakcję, pierwsze co myślę, to że jest to dla nas szansa i przypuszczam, że developerzy "Cyberpunka 2077" w podobny sposób traktują to jako motywację do dalszego działania i wprowadzenia usprawnień, które będą korzystne dla ich klientów.

Szef Valve zauważa, że CD Projekt ma długą historię wspierania swoich gier i robienia wszystkiego, by ich klienci byli koniec końców zadowoleni. Według niego firma powinna po prostu zignorować sączący się w jej stronę jad i toksyczne komentarze, koncentrując się zamiast tego na tym, by wykorzystać cała sytuację do poprawy.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)