Game director Uncharted 4 odchodzi z Naughty Dog, by dołączyć do twórców League of Legends

Game director Uncharted 4 odchodzi z Naughty Dog, by dołączyć do twórców League of Legends
marcindmjqtx

28.03.2014 08:35, aktual.: 05.01.2016 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony zapewnia, że nie wpłynie to na proces produkcyjny gry.

To już istna plaga - ze studiów związanych z Sony co rusz albo ktoś odchodzi, albo kogoś wyrzucają. Uszczuplił się skład twórców DriveClub (na czele z game directorem Colem Rodgersem), mniej biurek jest zajętych w Santa Monica Studio (m.in. przez Stiga Asmussena), a z Naughty Dog już wcześniej odeszła Amy Hennig. Teraz stołek game directora porzuca Justin Richmond, który pracował w firmie od 2008 roku i największy ślad odcisnął na Uncharted 3.

Uncharted 4 będzie musiało sobie poradzić bez niego. Teraz Richmond wesprze swymi umiejętnościami Riot Games, gdzie - jak sam mówi - "Zajmują się bardzo innowacyjnymi rzeczami i nie mogę się doczekać, by być ich częścią".

Jeszcze chwila i newsem będzie to, że oto wydarzył się tydzień, w którym nikt nie odszedł ze studiów Sony. Firma wprawdzie zapewnia, że decyzja Richmonda w żaden sposób nie wpływie na proces produkcyjny gry, ale ja wolałbym raczej usłyszeć, co jest powodem odejść i cięć. Wciąż czekamy na nowe gry na PS4, a zaraz nie będzie ich miał kto robić.

A swoją drogą, widzimy tu pewien znak czasów - twórca opuszcza zespół tworzący jedną z najlepszych serii gier, by pracować u ekipy odpowiedzialnej za hitową grę f2p...

[Źródło: GI]

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także