Galeria: znani twórcy projektują potwory do Lord of Arcana

Lord of Arcana to niedawno zapowiedziana przez Square Enix gra na PSP będąca, w dużym uproszczeniu, klonem Monster Huntera. Najciekawsze w niej jest to, że przy projektowaniu potworów pomagają światowej sławy artyści. Wiemy już, kto konkretnie i na liście jest jedno naprawdę duże nazwisko...

Galeria: znani twórcy projektują potwory do Lord of Arcana
marcindmjqtx

12.07.2010 | aktual.: 06.01.2016 16:42

Artyści projektujący potwory dla Lord of Arcana to między innymi:

  • Todd McFarlane - dla mnie nazwisko najbardziej znaczące. Stworzył postać Spawna, przez lata współpracował także z Marvelem - przez długi czas odpowiedzialny był za Spider-Mana i był to, moim skromnym zdaniem, jeden z najlepszych okresów dla tego bohatera. W galerii możecie podziwiać jego projekt Nidhogga, zielonego smoka.
  • Yoshitaka Amano - znany głównie z pracy przy serii Final Fantasy. To on stworzył Agni - ognistego golema, którego zobaczyć możecie w galerii.
  • Hideo Minaba - również pracował przy Final Fantasy. Jego projekt to Bahamut - rogaty smok o stalowych łuskach.

Poza tym w projektowaniu potworów biorą udział także trochę mniej znani twórcy, między innymi:

  • Rin Kususaga (goblin-łowca w galerii).
  • Kimihiko Fujisaka (szkielet).
  • Senda Satoru (minotaur i gryf).

Wszystkie projekty wyglądają, trzeba przyznać, naprawdę nieźle. Squre Enix zamierza stopniowo ogłaszać artystów i ich prace, więc w przyszłości z całą pewnością możecie oczekiwać kolejnych grafik.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościpspsquare enix
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.