Galeria: Venetica

Galeria: Venetica

Galeria: Venetica
marcindmjqtx
20.01.2009 18:57, aktualizacja: 15.01.2016 14:31

Tytuł Venetica zapewne niewiele Wam mówi. Mi też. Szybki skan po naszym archiwum wykazał, że kiedyś publikowaliśmy trailer i że nie zrobił on jakiegoś piorunującego wrażenia. Teraz dtp podsyła nam 10 nowych obrazków z gry, które wyglądają już nieco lepiej, choć w końcu taka i ich rola.

Jeżeli chodzi o fabułę, to z informacji prasowej wynika, że niewiele się zmieniło. Dalej protagonistką jest Scarlett, córka śmierci, która ma za zadanie ocalić świat. To, co odróżnia ją od innych, oprócz, rzecz jasna, osoby jej rodzica, to umiejętność podróży do Świata Zmierzchu - Twilight World, w którym żyją umarli. Zyskuje tam nowe moce, które poszerzają gamę jej umiejętności, jak choćby proszenie zmarłych o pomoc czy otrzymywanie od nich wskazówek.

Nasz przeciwnik to zły nekromanta Viktor, który oczywiście chce zniszczyć świat, zaś jego pomocnicy mają zdolność do zmieniania się w ogromne bestie. Pojawia się również świeżo zmarła miłość Scarlett - Benedykt, który uczy swoją ukochaną, jak może wykorzystywać swoje nowe moce.

Brzmi to może i fajnie, ale jak do tej pory mnie nie zachęciło. Może kolejny trailer albo fragment rozrywki nakręci nas jakoś bardziej na tę produkcję. W końcu nigdy za dużo dobry RPG akcji.

Piotr Gnyp

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)