Galeria: Metal Gear Solid: Peace Walker

Galeria: Metal Gear Solid: Peace Walker

Galeria: Metal Gear Solid: Peace Walker
marcindmjqtx
16.07.2009 19:56, aktualizacja: 11.01.2016 17:59

Mityczna moc PSP znowu została ujawniona. Po świetnych i zbyt dużych obrazkach z GT PSP przyszedł czas na kilka nowych z Metal Gear Solid: Peace Walker. Gra jak się okazuje generuje grafikę w rozdzielczości 1270x720, co jest normalne na PSP... No dobra, ale przynajmniej możemy popatrzeć na Snake'a w zbliżeniu. Grafika wygląda dość obiecująco, jak tylko sobie to ładnie przeskalujemy do 480x272. Minimalnie niepokoi mnie wypowiedź Kojimy na temat samej gry, bo choć nie zdradził on zbyt wielu szczegółów to wyznał, że Peace Walker będzie się różnił od rasowych MGSów.

W zamian za to mamy otrzymać rozgrywkę, która możliwa byłaby tylko na PSP i historię, którą będziemy chcieli przejść wielokrotnie. Gra ma być pełna wyzwań, więc powinna interesować graczy, którzy stawiają na rozbudowaną rozgrywkę. Tutaj Kojima podał przykład pudełka z końca trailera (wersja dla dwóch Snake'ów) i dodał, że przygotowują sporo różnych wersji tego typu kartonów tym razem.

Dodatkowo wiemy już, że będziemy mogli ustalić jakim Snakiem (!) wyruszymy na misję. Będą wersje przystosowane do robienia sporego zamieszania i noszenia za to dużej liczby broni. Są też wersje typowo skradankowe. Ma istnieć również jakaś forma rozwoju naszej postaci, choć Kojima nie zdradził żadnych szczegółów. Na razie wszystko to zapowiada się ciekawie, choć może wyjść przekombinowane jak w Portable Ops sama obsługa składów.

326911354349119767
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)