Galeria: Castlevania Lords of Shadow

Galeria: Castlevania Lords of Shadow

Galeria: Castlevania Lords of Shadow
marcindmjqtx
02.03.2010 18:15, aktualizacja: 08.01.2016 13:57

Dawno coś nie było na Polygamii o Castlevania: Lords of Shadow. Tak też, nowa paczka obrazków! Do wyboru, do koloru: koncepty, modele stworków, kilka ujęć z samej gry.

W porównaniu z poprzednią partią, tym razem twórcy prezentują nieco jaśniejszą stronę gry, coby wszyscy nie myśleli, że będą tylko mroki, lochy, no i cienie.

Jak tak patrzę, to Castlevania: Lords of Shadow wygląda jak dowolna gra fantasy i gdyby ktoś mi powiedział, że to Castlevania, to odpowiedziałbym: "wiesz, jak tak na to patrzę, to wygląda jak dowolna gra fantasy". Tak bym właśnie powiedział.

Cóż więc czyni Castlevanie Castlevanią? W niedawnym wywiadzie dla VG247 Dave Cox, producent gry, powiedział, że w Lords of Shadow zamiast na eksplorację świata, większy nacisk kładą na pierwotne zmagania samotnego śmiałka z hordami wrogów:

Myślę, że gdy ludzie wreszcie zagrają w grę, zrozumieją, że naszym celu było zrobienie "staromodnej" Castlevanii w 3D. To nowoczesne podejście do klasyki, więc spodziewajcie się, że niektóre rzeczy będą inne. Sam gubię się w gąszczu tytułów wydanych pod szyldem serii, ale walenie trójwymiarowych nietoperzy trójwymiarowym pejczem to nie jest do końca to, czego szukam.

[via VG247]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)