Gabe Newell nie obawia się konkurencji pomiędzy Epic Games Storem a Steamem

Strona głównaGabe Newell nie obawia się konkurencji pomiędzy Epic Games Storem a Steamem
23.03.2020 11:15
Gabe Newell nie obawia się konkurencji pomiędzy Epic Games Storem a Steamem
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Dalsza część medialnego tournee szefa Valve. Ale spokojnie, tym razem nie było nic o Matriksie.

bErwdJAR

Wiecie, że to właśnie dziś jest premiera Half-Life’a: Alyx? Ja totalnie zapomniałem; do tej pory wydawało mi się, że mamy jeszcze czas. Że przecież to nic wielkiego i na dobrą sprawę niewiele się zmieni. Przez ostatni miesiąc sporo się działo – czy to tutaj na Polygamii, czy ogólnie na świecie i za nim się obejrzeliśmy, żyjemy w świecie, w którym ludzie nie powinni wychodzić z domu, a dodanie do Polygamijnych tagów frazy “koronawirus” okazało się z perspektywy czasu wręcz doskonałą decyzją.

A na dokładkę wychodzi sobie, jak gdyby nigdy nic, nowy Half-Life i to na dodatek tylko na VR. Ciekawe czasy, prawda? (*)

325321033588750300

Mimo że kwestia “wojny” Pomiędzy Steamem a Epic Games Storem nie jest już tak chodnym tematem, jak było to jeszcze rok temu, to dalej wzbudza on niemałe burze w komentarzach, a wypowiedzi Tima Sweeney’a, niezależnie od tego, czy bezpośrednio dotyczą wspomnianej platformy, czy polityki całej firmy są komentowane i poddawane szczegółowej analizie. Oczywiście przesadzam, ale niektóre teorie czy wpisy na ten temat są naprawdę zabawne.

325321033588881372

Bartek Witoszka

bErwdJAT

*Skoro w ten poniedziałkowy poranek udało mi się wykrzesać już aż tyle kreatywności, to znaczy, że reszta powinna pójść już z górki.

bErwdJBP