Frank West zleje nie tylko zombiaków

Frank West zleje nie tylko zombiaków12.09.2009 09:17
Frank West zleje nie tylko zombiaków
marcindmjqtx

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że anglojęzyczna wersja Tatsunoko vs. Capcom posiadać będzie dodatkowe postacie, ale deweloper obiecał zdradzić je dopiero na Tokyo Game Show. Jak to jednak ostatnio często bywa, nieuważny twórca strony internetowej gry wsadził do kodu o kilka linijek za dużo i tajemnica stała się już prawdopodobnie jasna.

Najbardziej nas interesujący fragment strony, to mało rzucające się w oczy:

'images/oncharactor_btn_zero.jpg' 'images/oncharactor_btn_frank.jpg' 'images/oncharactor_btn_yatter02.jpg' 'images/oncharactor_btn_joe.jpg' 'images/oncharactor_btn_tekkabla.jpg'

Mówiło się wprawdzie o 4 postaciach, ale kto zabroni im przecież dać aż 5? Ostatni wojownik to już ogłoszony na łamach Famitsu Tekkaman Blade (u nas w telewizji też się pojawiał), resztę zaś rozszyfrowano jako:

Mega Man Zero Frank West Yatterman #2 Joe AsakuraW sumie to wątpliwości można mieć jedynie do tego ostatniego. Zamiast lekko przebrzmiałego Gatchamana wolałbym Viewtiful Joe, który w bijatyce sprawdziłby się pierwszorzędnie. Nie ma jednak co narzekać, strasznie ciekawy jestem ultra comba Franka z Dead Rising - czy wykorzysta do niego aparat fotograficzny? Zapstryka oponenta na śmierć? Czadowo.

PS. Oto i wyszła cała moja ignorancja. Grałem sporo na konsolach, nieco na automatach i nie pamiętałem, że Viewtiful Joe już jest obecny w grze. Napisałbym, że to dlatego, iż zawsze gram drużyną Ryu + Yattaman, ale tylko winny się tłumaczy, prawda?

[via incgamers]

326927842930157847
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)