FPS w świecie Walking Dead po raz kolejny przesunięty

FPS w świecie Walking Dead po raz kolejny przesunięty

FPS w świecie Walking Dead po raz kolejny przesunięty
07.05.2017 11:13

Czy ktoś jeszcze na to czeka?

Firma Starbreeze poinformowała, że mająca się ukazać w tym roku gra The Walking Dead doczekała się kolejnego przesunięcia premiery. Należące do szwedzkiej firmy studio Overkill potrzebuje dodatkowego czasu na pełne zrealizowanie swojej wizji.

Stwierdził w oficjalnym oświadczeniu Bo Andersson Klint, prezes Starbreeze. Skybound Entertainment to firma stworzona przez Roberta Kirkmana, autora komiksów The Walking Dead. Zajmuje się ona m.in. nadzorowaniem wszystkiego, co dzieje się wokół tej marki.

OVERKILL's The Walking Dead Reveal Trailer

Jednocześnie twórcy zapowiedzieli na 10 maja stream na Twitchu. Rozpocznie się on o 18:00 naszego czasu, a w jego trakcie poznać mamy nowe informacje na temat szeregu projektów Starbreeze. Poza Walking Dead ma być mowa o System Shocku 3, Payday 2, Psychonauts 2 i Dead by Daylight. Całość zamknie panel dyskusyjny „Weterani branży” z udziałem Tima Schafera i Warrena Spectora.

FPS-owe The Walking Dead (zapisywane oficjalnie jako Overkill’s The Walking Dead, co wydaje się lekką przesadą) miało się pierwotnie ukazać w 2016. W styczniu tamtego roku twórcy ogłosili jednak przesunięcie premiery na drugą połowę 2017. I tej daty, jak widać, nie uda się dotrzymać.

Nowa data premiery to „druga połowa 2018”. Gra opowiadać ma historię zupełnie nowych bohaterów w świecie The Walking Dead. Twórcy obiecują m.in. „unikatowy i dynamiczny system poziomów”.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)