Forza Motorsport 6 wrzuciła szósty bieg - przegląd recenzji

Forza Motorsport 6 wrzuciła szósty bieg - przegląd recenzji

Forza Motorsport 6 wrzuciła szósty bieg - przegląd recenzji
marcindmjqtx
08.09.2015 11:30, aktualizacja: 05.01.2016 14:54

Recenzenci są (niemal) zgodni - fani wyścigów z Xboksami One pod telewizorem nie mają wyjścia. Forzę 6 kupić po prostu trzeba.

Zacznijmy od najbardziej entuzjastycznej z dotychczasowych recenzji Forzy 6. Dziennikarz Destructoida wystawił grze notę 9.5, motywując ja słowami:

Forza 6 to nowy król symulacyjnych gier wyścigowych. 9.5 to także ocena wystawiona Forzy 6 przez EGM Now.

Forza Motorsport 6 to potrzebny zastrzyk w rękę serii. Bez wątpenia najlepsza odsłona serii. Odrobinę mniej oczarowany jest recenzent IGN-u. Ocena 9 podparta:

W paru miejscach buksuje kołami, ale to bez wątpienia jedna z najlepszych gier wyścigowych na konsolach i zdecydowanie warta przerzucenia się na nią z Forzy 5. Grę polubił, ale nie pokochał dziennikarz Polygona. Wlepione grze osiem oczek motywuje:

Przez stratę części osobowości, Forza 6 czasami wydaje się czymś mniejszym niż suma wyraźnie usprawnionych składowych. Niektóre poważne zmiany nadeszły przy okazji zdecydowanie za późno. Ale to wszystko wyboje na drodze, przez które Forza 6 wydaje się z daleka "jedynie" świetna. W trakcie zabawy okazuje się, że Turn 10 znalazło optymalną trasę przejazdu. "Ósemkę" grze przyznał także autor recenzji na Gamespocie. Czytamy w niej:

Jako zaledwie druga odsłona serii na Xboksie One, Forza 6 nie tylko doskakuje do zawieszonej wysoko przez Forzę 6 poprzeczki, ale i ulepsza ten fundament jakości. Najsurowszym krytykiem Forzy 6 okazał się redaktor serwisu Games Radar. Ocenę 3 w skali do 5 podpierają słowa:

To prawdziwa pokazówka Xboksa One w każdej dziedzinie oprócz ścigania. Pozytywną recenzję bez podsumowującej cyferki znajdziemy na The Verge.

Jest piękna, ekstremalnie głęboka i swoimi trybami oraz możliwościami może bawić w nieskończoność. Jeśli lubicie Forzę 5, pokochacie 6. Ba. Nawet jesli nie lubicie Forzy 5, to możecie polubić 6 choćby za to, że jest najładniejszą grą na Xboksa One. Jak napisałem na samym początku: po prostu ją kupcie. Wciąż nie jesteście przekonani i wolicie poczekać na recenzję Polygamii? Słusznie. Forzę Motorsport 6 zrecenzujemy jeszcze w tym tygodniu.

Piotr Bajda

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)