Forza Motorsport 6: ponad 450 aut, nocne wyścigi, kałuże w 3D i Rio de Janeiro

Forza Motorsport 6: ponad 450 aut, nocne wyścigi, kałuże w 3D i Rio de Janeiro
marcindmjqtx

08.06.2015 08:30, aktual.: 05.01.2016 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Związanej z nadchodzącym E3 presji nie wytrzymała japońska dywizja Xboksa. Poznaliśmy dzięki temu kilka szczegółów szóstej (albo i ósmej według pewnych rachunków) Forzy.

Microsoft zapowiedział Forzę 6 podczas styczniowego Detroit Motor Show, pokazał Forda GT z okładki i skwitował całość zwięzłym "do zobaczenia w czerwcu". I czerwiec niespodziewanie szybko nadszedł.

Do zaplanowanego na konferencję Xboksa na E3 pokazu w pełnej krasie został jeszcze tydzień. Kilka strzępków informacji o Forzie 6 poznaliśmy jednak już dzisiaj. Pościgamy się i w nocy, i w deszczu, oponami mącąc przeszkody terenowe o wilgotności 100% i bez znaczenia strategicznego (czytaj: kałuże). Powróci rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę, choć wycofana już strona informowała - zapewne palcami chochlika - o 50 FPS-ach. Kroku wstecz względem "piątki" spodziewać się jednak nie należy.

Forza Motorsport 6 obiecuje ponadto największy garaż wśród ścigałek tej generacji, w którym upchnięte zostanie ponad 450 aut. Wszystkie z widokiem z kokpitu i systemem zniszczeń, rzecz jasna. Pozostając przy liczbach: 26 miejscówek z Rio do Janeiro i Daytoną wśród nich, zmagania online dla 24 graczy oraz podzielony ekran dla dwóch. Wyścigi umilą/obrzydzą sterowani przez Drivetara kierowcy.

Grę w akcji zobaczymy na konferencji Microsoftu przed E3.

[źródło: All Games Beta]

Piotr Bajda

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)