Forza 4 rusza w trasę po Polsce

Strona głównaForza 4 rusza w trasę po Polsce
20.10.2011 15:00
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Chcecie wypróbować Forzę 4 w full opcji? Będzie okazja.

bEsfCjvV

Do końca grudnia w wybranych sklepach pojawią się specjalne stanowiska z Forzą 4 wyposażone w 3 ekrany, rajdowy fotel i kierownicę. Będzie też możliwość pogrania na padzie oraz przy pomocy Kinecta i wirtualnej kierownicy.

Pierwszy przystanek to Śląsk, centrum M1 Czeladź - strefa JUŻ działa i będzie tam do 29 października. Następny to Kraków.

Mamy nadzieję, że szybko dowiecie się, gdzie będą pozostałe

bEsfCjvX

Na stoiskach będzie też można zobaczy c Alfa Romeo MiTo Forza Motorsport 4 Edition, które można wygrać w konkursie Microsoftu, o którym pisaliśmy wcześniej:

Aby wziąć udział w konkursie, należy pomiędzy 14 października a 31 grudnia 2011 roku zarejestrować się nanastępującej stronie internetowej, dołączając dowód zakupu gry Forza 4. Zgłoszenie zostanie potwierdzone zaproszeniem do turnieju w grę Forza Motorsport 4, który odbędzie się w styczniu 2012 roku za pośrednictwem usługi Xbox LIVE oraz LIVE League. Finaliści turnieju, wezmą udział w rozgrywkach offline w lutym 2012 roku, a ich zwycięzca odjedzie główną nagrodą - samochodem Alfa Romeo MiTo Forza Motorsport 4 Edition. [informacja prasowa]

Paweł Kamiński

bEsfCjwT