Fortnite z nowościami. Aktualizacja 24.20 to powiew świeżości

Fortnite z nowościami. Aktualizacja 24.20 to powiew świeżości

Aktualizacja 24.20 Fortnite: Battle Royale
Aktualizacja 24.20 Fortnite: Battle Royale
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.04.2023 15:05

Fortnite z kolejną aktualizacją (24.20). W grze dzieje się sporo ciekawych rzeczy: walka powietrzna ze sprzętem MP, niszczenie tytanów oraz strój Erena Jaegera dostępny w przepustce bojowej i nie tylko.

Mamy to – aktualizacja 24.20 Fortnite: Battle Royale sprowadza na Wyspę Sprzęt do Manewrów Przestrzennych (MP) oraz Włócznie Piorunów. Gracze mogą sprawdzić swoje mistrzostwo w posługiwaniu się sprzętem, niszcząc tytanowe cele.

Dodatkowo, na wyspę Fortnite przybył "Oddział do Zadań Specjalnych" ze strojem Erena Jaegera do odblokowania w przepustce bojowej oraz strojami Kapitana Leviego oraz Mikasy Ackermanna dostępnymi już teraz w sklepie z przedmiotami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Layers of Fear (2023) - 11 minut rozgrywki

Atak z powietrza

Załóżcie Sprzęt do Manewrów Przestrzennych (MP) oraz zdobądźcie Włócznie Piorunów, które znajdziecie na ziemi, w skrzyniach i szafkach Korpusu Zwiadowczego. Po wyposażeniu sprzętu będziecie mogli przyczepiać się w powietrzu do różnych obiektów, by atakować znajdujących się poniżej przeciwników! Zaraz po ataku wbudowanymi ostrzami znów wystrzelicie w powietrze, by przyczepić się do czegoś innego… lub poszybować i zaatakować jeszcze raz. Aby uzyskać jeszcze bardziej wybuchowy atak złapcie za Włócznie Piorunów, czyli ręcznie wystrzeliwane rakiety do przebijania wzmocnionych budowli, które po zdetonowaniu ranią wrogów po obu stronach.

Strój Erana Jaegera odblokowany

Strój Eren Jaeger jest już odblokowany w karnecie bojowym! Ukończcie zadania Erena Jaegera w karnecie bojowym Sezonu 2 Rozdziału 4, by odblokować strój i inne przedmioty, ekran wczytywania, emotki i wiele więcej.

  • Pamiętaj, że do ukończenia zadań Erena Jaegera wymagany jest zakup karnetu bojowego Sezonu 2 Rozdziału 4.

Zbiera się Oddział do Zadań Specjalnych

Eren Jaeger nie jest sam. Do gry wskakuje również dwoje innych członków Oddziału do Zadań Specjalnych – Kapitan Levi i Mikasa Ackermann. W sklepie znajdziecie już ich stroje i nie tylko.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)