Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Fortnite dostanie w nowym sezonie tryb kreatywny

Strona głównaFortnite dostanie w nowym sezonie tryb kreatywny
06.12.2018 17:20
Fortnite dostanie w nowym sezonie tryb kreatywny
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDKbjrue

Zamiast walczyć, gracze będą się jednoczyć.

bDKbjrtx

Siódmy sezon Fortnite już za pasem. Tym razem gra doczeka się dość poważnej nowości w postaci kolejnego trybu zabawy. Do tej pory były to Battle Royale oraz Save the World. Nowa aktualizacja jest dostępna już dzisiaj dla posiadaczy karnetu i wprowadza tryb kreatywny. Nie płacący użytkownicy będą mieli okazję przetestować go tydzień później, 13 grudnia.

Fortnite – Zwiastun sezonu 7

Będzie to nic innego jak multiplayerowa piaskownica, gdzie gracze nie będą ginąć oberwaniu aż zostanie ostatni. Zamiast tego gra odda nam pod opiekę wyspę, gdzie pozwoli skupić im się na budowaniu, tworzeniu własnych mini gier, a także przy wykorzystaniu trybu filmowego kręcić własne filmy. Taka Fortnite'owa wersja Minecrafta. Ciekawe, czy produkcja pobije pod względem liczby i jakości filmy tworzone przy pomocy różnych odsłon GTA.

bDKbjrtz

Jak zapewniają twórcy, tryb kreatywny to niejedyna zaplanowana na ten sezon nowość. Tematem przewodnim nowego sezonu są święta i zima. Poza tym postawiono też na zwiększenie mobilności postaci. Wprowadzono przykładowo linki służące do szybszego przemieszczania się po mapie, a także pojazdy latające, mające zachęcić graczy do podniebnych starć. Cena karnetu to stałe 950 sztuk growej waluty. W międzyczasie w grze znajdzie się też sporo świątecznych dodatków.

Krzysztof Kempski

bDKbjruv