Fort Solis na zwiastunie. Polski horror z brawurową obsadą

Fort Solis na zwiastunie. Polski horror z brawurową obsadą

Fort Solis
Fort Solis
Źródło zdjęć: © YouTube
10.06.2022 12:21

Studio Fallen Leaf miało okazję zaprezentować Fort Solis. To kolejny polski akcent na Summer Game Fest 2022. Zapowiada się na niezwykle klimatyczną, kosmiczną przygodę, doprawioną szczyptą grozy.

Deweloperzy ze studia Fallen Leaf mieli okazję przypomnieć o swojej produkcji, zatytułowanej Fort Solis. Jest to trzecioosobowy thriller w konwencji sci-fi. Gra nie stroni od elementów znanych z horrorów. Historia Jacka i Jessici połączy się za sprawą tajemniczego sygnału S.O.S., nadanego z centrum badawczego na Marsie. Jednak sprawy się "trochę" komplikują.

Prawidła gatunku zostały zachowane: oddalona od świata placówka badawcza, tajemniczy alarm, misja rozpoznawcza, niespodziewane problemy, w tym przypadku burza piaskowa, no i oczywiście brak personelu. Co się stało z załogą Fort Solis i w jakim celu powstał ten kompleks? Prawda może okazać się zabójczo niebezpieczna.

Na uwagę zasługuje niemalże gwiazdorska obsada Fort Solis. Troy Baker, Julia Brown i Roger Clark użyczą swoich głosów w nadchodzącej produkcji autorstwa Fallen Leaf. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 5. Aktualnie brak informacji na temat premiery, jednak tytuł jest obecny na platformie Steam, gdzie możliwe jest dodanie go do "listy życzeń".


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)