Forest of Liars - sowy nie są tym, czym się wydają

Forest of Liars - sowy nie są tym, czym się wydają

Forest of Liars - sowy nie są tym, czym się wydają
Joanna Pamięta - Borkowska
18.04.2018 19:00

Jak ja lubię zapowiedzi pięknych narracyjnych gier przygodowych od niezależnych studiów.

Niezależne francuskie studio Umeshu Lovers zapowiedziało niedawno swój pierwszy projekt - grę przygodową Forest of Liars. Udamy się do pełnego tajemnic lasu, który przypomina prawdziwy labirynt, co więcej - ścieżki będą znikać, miejsca zmieniać położenie. Każde wejście do lasu oznacza poznawanie go od nowa. W końcu tytuł zobowiązuje - to Las Kłamców. Aby się w nim jakoś odnaleźć, będziemy mogli zasięgnąć porady u różnych istot go zamieszkujących i podróżujących przez gęstwinę. Problem w tym, że one nie zawsze muszą mówić prawdę.

Studio składa się z czterech osób, z których jedna jest kompozytorem ścieżki dźwiękowej, więc trzeba dać im trochę czasu na ukończenie gry.

Wiadomo na pewno, że Forest of Liars będzie grą przygodową z niezwykłymi postaciami i ciekawą historią. Sam zwiastun nie mówi wiele, ale tworzy bardzo pociągający klimat:

Forest of Liars - announcement trailer

Mam nadzieję, że cała gra utrzymana będzie w takiej stonowanej kolorystyce, wyglądającej jak ręcznie malowana. Obiecująco wyglądają też zrzuty ekranu - a przynajmniej autorzy twierdzą, że to screenshoty, a nie grafiki koncepcyjne:

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Gra pojawi się jakoś... w przyszłości, na PC oraz konsole.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)