Flying Wild Hog ma nowego partnera. To Focus Home Interactive

Strona głównaFlying Wild Hog ma nowego partnera. To Focus Home Interactive
29.09.2020 19:47
Flying Wild Hog ma nowego partnera. To Focus Home Interactive
bDTZrDJy

I choć brzmi to obiecująco, musimy pamiętać, że w sumie nie wiemy o co chodzi. Flying Wild Hog zapowiedziało prace nad "najbardziej ambitną grą w historii studia", która nie jest "Shadow Warriorem 3".

bDTZrDIR

Zagadkę próbował rozwiązać detektyw Barnaba, idąc tropem nawiązania współpracy na linii FWH – Jagex. Okazuje się, że nienazwany jeszcze tytuł będzie opartym na silniku Unreal Engine 4 "doświadczeniem action-RPG z pełną eksplozji akcją osadzoną w świecie science-fiction".

I choć oficjalnie o grze wiemy niewiele, znalazła ona już swojego wydawcę. Będzie nim Focus Home Interactive. To francuska firma z siedzibą w Paryżu i bogatym portfolio: "A Plague Tale: Innocence", "Greedfall" czy "World War Z".

bDTZrDIT

Darujemy wam cytaty ze zwyczajowej wymiany uprzejmości. Obie strony "cieszą się na myśl o współpracy i nie mogę doczekać ekscytujących rezultatów".

Skoro nie znamy nawet tytułu nowej gry, to nie znamy również jej daty premiery, ale plotka głosi, że 2021 r. jest realnym terminem. Dobór partnerów wygląda ciekawie, czekamy na więcej.

bDTZrDJP