Firmware 3.41 może powodować błędy przy zmianie dysku

Firmware 3.41 może powodować błędy przy zmianie dysku31.07.2010 13:28
marcindmjqtx

Jeżeli planowaliście w najbliższym czasie wymienić dysk w swoim PlayStation 3, to poczekajcie chwile, bo dostępna od wtorku aktualizacja oprogramowania konsoli z numerem 3.41 może powodować problemy przy próbach wymiany.

Konkretnie, aktualizacja nie będzie chciała się w pełni zainstalować, więc nie pogracie na nowym dysku. Tak przynajmniej wynika z wątku na oficjalnym forum PlayStation, na którym ludzie zgłaszają swoje problemy z dyskami i aktualizacją.

CVG donosi także, że niektórzy użytkownicy PS3, którzy wcześniej zdążyli wymienić dysk, teraz też mają problemy z aktualizacją.

Nie jest to błąd na miarę PS3pokalipsy z marca, ale lepiej poczekać aż Sony się nim zajmie. Na razie jedyne proponowane przez koncern rozwiązanie problemu, to... próba zainstalowania aktualizacji na oryginalnym dysku.

Przeglądając komentarze pod notką na Poly o aktualizacji oprogramowania nie znalazłem żadnych zgłoszeń na temat błędu, także mailowo żaden z czytelników nie informował nas o usterce. Czy ktoś spotkał się z tym problemem?

[via Engadget, CVG]

Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)