Firewatch - czekając na pożar lasu

Firewatch - czekając na pożar lasu
marcindmjqtx

01.09.2014 09:59, aktual.: 05.01.2016 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie do końca wiadomo, czym będzie ta gra, ale zwiastun bardzo intryguje

Zróbmy to we właściwej kolejności: najpierw obejrzyjcie, a potem dowiedzcie się, o co chodzi.

Jesteście gotowi spędzać czas wolny w wieży strażniczej gdzieś w lesie w środku Wyoming mając za rozmówcę tylko kogoś po drugiej stronie radia? Jeśli tak, to Firewatch jest dla Was.

Gracz wcieli się w mężczyznę imieniem Henry, który w ramach letniej pracy zdecydował się zająć wypatrywaniem zagrożenia pożarowego w lesie. Jednak nie myślcie, że cała gra upłynie na obserwowaniu i rozmowach przez radio z przełożoną, Delilah. Henry z czasem zaczyna kwestionować to, co dzieje się dookoła i razem ze swoją rozmówczynią będzie próbował wyjaśnić tajemnicę. Twórcy z nieznanego dotychczas studia Campo Santo specjalnie nie chcą mówić nic więcej.

Choć samo studio jest nowe, to jego pracownicy mają doświadczenie w branży. Siedem osób pracujące nad Firewatch robiło wcześniej m.in. Mark of the Ninja, Brutal Legend, The Cave, Puzzle Agent, Bioshocka II czy The Walking Dead: Season 1.

Firewatch nie ma jeszcze daty premiery, ale twórcy celują w 2015 rok. A gdy już się ukaże, trafi na PC z Windowsem, OS X i Linuksem.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)