Finał wakacyjnej wyprzedaży na Gogu

Finał wakacyjnej wyprzedaży na Gogu15.06.2018 16:35
Finał wakacyjnej wyprzedaży na Gogu

Gry! Obniżki! Gratisy! Cyberpunki!

Jak poinformował Gog, wakacyjna wyprzedaż gier z oferty sklepu wkroczyła w "finałową fazę". Oznacza to tyle, że obniżek doczekały się kolejne gry (łącznie jest to teraz według samego sklepu ponad 1000 tytułów). Część z nich przeceniono nawet o 90 proc.

Ja oczywiście uważam, że z tego wszystkiego powinno was interesować tylko Pillars of Eternity 2, przecenione wprawdzie "jedynie" o 10 proc., ale warte każdej złotówki. Ale jeżeli koniecznie musicie, to możecie wybrać i co innego.

Kingdom Come: Deliverance - Launch Trailer

Ciekawe Kingdom Come: Deliverance dostępne jest więc choćby z 20-procentową zniżką, warto zainteresować się turową strategią Into the Breach (20 proc.) czy zręcznościowym Hyper Light Drifterem (60 proc.).

Jednocześnie z okazji premiery pierwszego zwiastuna, pokazującego w akcji grę Cyberpunk, sklep włączył do oferty gry w tych klimatach. Jest więc tańszy Ruiner (o 50 proc.), Observer (40 proc.). Bardzo tanio można zgarnąć również fenomenalne Gemini Rue (aż o 80 proc. taniej, czyli za nieco ponad 6 złotych, na co jeszcze czekacie).

Całą ofertę możecie sprawdzić wchodząc na gog.com, jakżeby inaczej.

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)