Final Fantasy XV z ponad 8 milionami sprzedanych egzemplarzy (zasłużenie)

Final Fantasy XV z ponad 8 milionami sprzedanych egzemplarzy (zasłużenie)

07.09.2018 17:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Square Enix może mówić o sukcesie.

Żebyście znów nie pisali, że robię clickbaity i trolluję - fenomenalna i dużo lepsza niż myśli Adam gra Final Fantasy XV sprzedała od premiery 8,1 miliona egzemplarzy. Informację tę podała firma Square Enix na swojej oficjalnej stronie.

Warto przypomnieć, że aż 5 milionów z tego rozeszło się pierwszego dnia. Można więc przypuszczać, że bardzo dużą zasługę w ogólnym wyniku miał sam tytuł i wciąż silna marka serii Final Fantasy.

FINAL FANTASY XV - Reclaim Your Throne Trailer | PS4

A przynajmniej można by, gdyby z Final Fantasy XV było coś mocno nie tak. Ale nie jest. Tak, końcówka gry nieco odstawała jakością od reszty i w paru miejscach było widać problematyczny proces powstawania Final Fantasy XV, ale to co w grze działało - działało świetnie.

Dzięki temu naprawdę chciało się zwiedzać ten świat, odkrywać jego zakamarki, cieszyć się towarzystwem chłopaków i wędkować. O tak, minigierka w wędkowanie była w tej grze fenomenalna.

Jednocześnie firma Square Enix poinformowała, że FF XV Pocket Edition - wersja gry, przygotowana na komórki - jest już dostępna na Xboksie One i PlayStation 4, a niedługo trafi również na Switcha.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)