Final Fantasy VII - nowe informacje w przyszłym miesiącu

Final Fantasy VII - nowe informacje w przyszłym miesiącu

Final Fantasy VII Remake
Final Fantasy VII Remake
18.05.2022 17:45

Tetsuya Nomura, dowodzący pracami nad odświeżoną wersją Final Fantasy VII obiecuje nowe informacje. Czas najwyższy!

Pierwsza część Final Fantasy VII remake ukazała się w kwietniu 2020 - już ponad dwa lata temu. Od tego czasu nie tylko nie zobaczyliśmy choćby skrawka materiału z kontynuacji - o projekcie nie wiemy prawie nic. 

Square Enix unika ujawniania jakichkolwiek informacji na jego temat - od podstawowych, takich jak na kiedy planowana jest premiera, do bardziej szczegółowych - dotyczących choćby tego, jaką część oryginału obejmie kontynuacja remake'u i na ile pozostanie mu wierna.

Być może częściowo zmieni się to już w przyszłym miesiącu. Tetsuya Nomura, który jest głównym producentem remake'u Final Fantasy VII, zapowiedział, "nowe informacje na temat Final Fantasy VII" na przyszły miesiąc, kiedy to obchodzona będzie 25 rocznica premiery oryginalnej gry. Zrobił to podczas japońskiej transmisji, dotyczącej mobilnego battle royale Final Fantasy 7: The First Soldier.

Należy tu zaznaczyć, że Nomura nie powiedział wprost, że chodzi o informacje o remake'u - tylko że będą one związane z Final Fantasy VII. Mogą więc dotyczyć innych projektów związanych z tą kultową grą, nad którymi pracuje Square Enix.

Można chyba jednak zakładać, że zdaje on sobie sprawę, na co tak naprawdę czeka większość graczy i gdyby nic na ten temat nie miało się pojawić, to nie podgrzewałby atmosfery. Tak czy inaczej, przekonamy się już niedługo.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)