Final Fantasy Agito zawędruje na iOS i Androida

Final Fantasy Agito zawędruje na iOS i Androida
marcindmjqtx

12.09.2013 17:48, aktual.: 05.01.2016 15:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Square Enix twardo atakuje AppStore i Google Play kolejnymi produkcjami. Tym razem padło na Final Fantasy Agito, które dla odmiany, będzie pozycją darmową.

Darmową, ale oczywiście z mikrotransakcjami. Trudno ocenić jak bardzo potrzebnymi do zabawy, ale biorąc pod uwagę, że większość mobilnych gier od Square Enix kosztuje w granicach kilkunastu euro, podejrzewam, że bez nich zabawa będzie nawet nie tyle trudna, co prawie niemożliwa.

Twórcy twierdzą, że oprawa graficzna ma przewyższać tę z Type-0 na PSP. Ciekawie i niekonwencjonalnie rozwiązano sposób opowiadania historii - ta ma być rozwijana na bazie głosowania przeprowadzanego zarówno w grze jak i na profilu facebookowym. Mobilne Agito ma być tez podzielone na dwie części - przez pierwsze 10 dni pobawimy się samodzielnie, przez cztery kolejne wraz ze znajomym. A co dalej? Tego niestety nie wiemy, ale wątpię, żeby po czternastu dniach nie dało się już grać w ten tytuł. A na koniec zwiastun z fragmentami rozgrywki.

źródło: Gematsu

Paweł Winiarski

The game is a new title that will give players a look at the history of the first bout. The game is somehow related to Final Fantasy Type-0, as certain characters from that game are visible in the magazine. You can see Ace from FInal Fantasy Type-0 in the top left. Read more at http://www.siliconera.com/2013/09/10/final-fantasy-agito-coming-to-ios-and-android-looks-similar-to-type-0/#u0rlsSOWQ7zOuqOh.9

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)