Fils-Aime: Wii już nie potanieje

Fils-Aime: Wii już nie potanieje10.10.2009 22:39
Fils-Aime: Wii już nie potanieje
marcindmjqtx

Reggie Fils-Aime zapewnia, że więcej obniżek ceny Wii już nie będzie. Nigdy, przenigdy. W sytuacji w której konkurencja stara się jak może, aby ściąć cenę swojego sprzętu do minimum (plus cały ten nieszczęsny kryzys), wyznanie Reggiego wydaje się naprawdę odważne. Jak zatem Nintendo planuje przekonać nowych klientów do siebie?

Definiujemy wartość jako to, co otrzymujesz w zamian za to, ile płacisz. Z Wii i jej 50$ obniżką dostajesz o wiele większą wartość. Dla Nintendo ważniejsza jest innowacja oraz nowe doznania - taką politykę zamierza stosować firma w niesprzyjających czasach. Jako przykład potwierdzający tę tezę Fils-Aime podał Wii Vitality Sensor.

A jeśli zastanawiacie się, dlaczego Europa nie doczekała się obniżki ceny konsoli, to Reggie ma dla Was odpowiedź:

Europa jest bardzo ciekawym rynkiem. Duża ilość różnych detalistów, różne regiony, masa różnych podatków i innych tego typu rzeczy, więc ten rynek potrzebuje rozwiązania. To rozwiązanie stanowić ma dołączanie Wii Sports Resort do konsoli. Wszystko fajnie, ale jakoś i Sony, i Microsoft, mimo tych wszystkich problemów natury prawnej, są w stanie wprowadzać kolejne obniżki cen. I o ile faktycznie Nintendo wraz z premierą Wii zrewolucjonizowało granie, tak ostatnio firma zdecydowanie zwolniła tempo. A najlepsze i tak jest to, że Wii zapewne znowu zarządzi na święta.

[via Egde Online oraz GI.biz]

327012799413184791
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)