Filmowy Mortal Kombat z pełnym zwiastunem. Jest krwawo

Filmowy Mortal Kombat z pełnym zwiastunem. Jest krwawo

Mortal Kombat
Mortal Kombat
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe
18.02.2021 18:03

Były ruchome plakaty, był wyciekł rosyjskiej zapowiedzi, ale my postanowiliśmy poczekać na legalne źródło. I w końcu się doczekaliśmy. Jak wygląda "Mortal Kombat"? Krwawo, brutalnie i jeszcze raz krwawo.

Simon McQuoid, reżyser nowego Mortala to kinowy debiutant. Filmowe szlify zbierał robiąc aktorskie reklamy/zwiastuny gier wideo (m.in. "Call of Duty"). Tym razem zadanie otrzymał trudniejsze, ale w zapowiedziach obiecywał "trzymać się materiału źródłowego". Zwiastun pokazuje, że McQuiod nie kłamał.

Mortal Kombat (2021) - Official Red Band Trailer

Szczególnie podobać się mogą fragmenty walki Sub-Zero ze Scorpionem. Jest pomysłowo, dynamicznie i obiecująco. Reżyser zdradził już wcześniej, że film rozpocznie 10-minutowa walka między klanami Scorpiona i Sub-Zero z przeszłości. Strzelam, że to właśnie jej finał.

Potem przeniesiemy się do historii nowej postaci w uniwersum - Cole’a, który zaczynał swoją karierę (a właściwie jej brak) jako zawodnik MMA. Tym, co zastanawia chłopaka jest tajemniczy smok na klatce piersiowej – symbol brutalnego turnieju.

Przez zwiastun przebiegają Raiden, Sonia, Jax, Kano, Liu Kang, Shang Tsung, Goro i cała reszta ferajny. Ich losy oraz obiecywane zewsząd fatality zobaczymy 16 kwietnia. Przy odrobinie szczęścia na kinowych ekranach. A jak nie tam to na HBO Max. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)