Filmowe zapowiedzi gier na Nintendo 3DS

Filmowe zapowiedzi gier na Nintendo 3DS29.09.2010 16:00
marcindmjqtx

Dzisiejszy dzień bez wątpienia zapisze się na kartach elektronicznej rozrywki wielkimi, złotymi literami 3DS. Nowa maszynka do drukowania pieniędzy autorstwa Nintendo ma już datę premiery, świat obiegły również inne ciekawe informacje dotyczące sprzętu - jak chociażby implementacja Game Boy Virtual Console. Z grami wcale nie jest gorzej, rzućcie okiem na kilka tytułów w akcji.

Super Street Fighter IV 3D Edition to 35 zawodników, automatycznie włączające się walki posiadanych figurek, bezprzewodowe pojedynki, a wszystko to okraszone dynamiką i fantastyczną oprawą wizualną. Tak, posiadacze PSP już pękają z zazdrości.

Super Street Fighter IV 3D for 3DS HD

Metal Gear Solid Snake Eater i nie trzeba mówić nic więcej. Prawie osiem minut rozgrywki kupi każdego fana serii. Tę grę w trzech wymiarach po prostu trzeba mieć.

N3DS METAL GEAR SOLID SNAKE EATER Trailer

Jakby tego było mało, Nintendo przygotowało trwający blisko trzy minuty miks nadchodzących na 3DS tytułów. Trójwymiarowe dziewczyny z Dead or Alive? Jestem kupiony. Do filmu załapało się również kilka ujęć samej konsoli i trzeba przyznać, że wygląda ona naprawdę zgrabnie.

Nintendo 3DS softwares Lineup [N Conference 2010]

Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)