Filmowa Lara Croft w końcu znalazła reżysera swojej wyprawy

Strona głównaFilmowa Lara Croft w końcu znalazła reżysera swojej wyprawy
18.11.2015 15:49
Filmowa Lara Croft w końcu znalazła reżysera swojej wyprawy
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Nie jest to raczej ktoś, o kim macie jakiekolwiek pojęcie.

bEKbHNyt

W 2013 roku otrzymaliśmy świetny restart serii gier o najsławniejszej pani archeolog, a mniej więcej od 5 lat świat filmu próbuje zrestartować kinową adaptację jej przygód. Idzie jak po grudzie, scenariusz przechodzi z rąk do rąk i generalnie nie wróży to nic dobrego dla jakości produkcji. Poznaliśmy teraz nowego reżysera, który ma zrealizować film - jest to pochodzący z Norwegii Roar Uthaug.

Adaptacja przygód Lary Croft byłaby pierwszym anglojęzycznym dziełem reżysera, który dotąd tworzył tylko w swoim kraju. Jego portfolio jest całkiem rozbudowane i zawiera m.in. film katastroficzny "Fala", który zawita w Polsce 25 grudnia, slasher "Hotel zła" czy debiut z 1998 roku o znaczącym tytule "Fistful of Kebab".

Jeśli chodzi o scenariusz filmu, aktualnie na celowniku Warner Bros. jest Geneva Robertson-Dworet, który współtworzy scenariusz do "Transformers 5". Nadal nie wiadomo, kto miałby zostać nową Larą.

bEKbHNyv

Najświeższe informacje mogą nie powalać rozmachem czy uspokajać nazwiskami, ale przynajmniej coś się dzieje. Męczony od lat restart miałby opowiedzieć o "pierwszej przygodzie Lary Croft", podobnie jak gra Crystal Dynamics z 2013.

Patryk Fijałkowski

327132501426919466
Udostępnij:
bEKbHNzr