Zmien skórke
Logo Polygamii

Film Uncharted ma nowego reżysera

Tym razem padło na twórcę Bumblebee.

Jak donosi Deadline, filmowe Uncharted doczekało się nowego reżysera. Nie byłoby to może jeszcze takie dziwne, gdyby nie to, że jest to już piąta osoba, która ma odpowiadać za przeniesienie przygód Nathana Drake’a na duży ekran.

Tym razem padło na Travisa Knighta. Reżyser znany jest chyba najbardziej z zeszłorocznego Bumblebee. Ten nostalgiczny swego-rodzaju-reboot Transformersów powszechnie się raczej podobał, więc człowiek wydaje się właściwą osobą na właściwym miejscu.

Według tego samego źródła produkcja filmu miałaby ruszyć na początku przyszłego roku. Obraz ma opowiadać o młodym Nathanie, w którego wcielić ma się Tom Holland (ostatni Spider-Man).

Problem w tym, że o filmowym Uncharted mówi się już od 2009 roku. Co jakiś czas słyszymy o nowym reżyserze czy nowym pomyśle na tę historię, ale na tym etapie trudno mieć nadzieję, że cokolwiek z tego będzie. No ale – zobaczymy. Może tym razem?

Dominik Gąska

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
0 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
davidsPL
Użytkownik

O Uncharted-grze słychać już coraz mniej, tak się zastanawiam, czy będzie sens reklamować ten film za jakieś dwa lata. To podobnie jak już miał być Metal Gear ekranizowany, niby coś się dzieje, ale jednak nic się w tej kwestii nie zmienia.

dex4er
Użytkownik

To niemożliwe, żeby z tak płytkiej historii jaką są Uncharted i tak kartonowego bohatera, jakim jest Drake, dało się coś sensownego zmontować na duży ekran. No chyba, że będzie to wierna adaptacja oryginału: 1 minuta scenki, 10 minut strzelania, 5 minut uciekania i od nowa.

Bjorn
Użytkownik

Nic dziwnego, uncharted 4 był wyżynami jakie może osiągnąć fabuła tego uniwersum. Kinowy film może być jedynie tandetnym Indiana Jonesem XXI wieku.

Aimagylop
Użytkownik

Michael Cera by lepiej pasował niż Tom Holland.

Popularne wpisy

Popularne Gry