Film animowany o grach dostanie grę na swojej podstawie [Wreck-It Ralph]

Film animowany o grach dostanie grę na swojej podstawie [Wreck-It Ralph]

Film animowany o grach dostanie grę na swojej podstawie [Wreck-It Ralph]
marcindmjqtx
26.06.2012 10:08, aktualizacja: 05.01.2016 16:43

Tylko na platformy Nintendo?

Słyszeliście już o Wreck-It Ralph? To nowy animowany film Disneya, który opowiadać będzie historię pewnego zmęczonego życiem bohatera gier. Najlepsze, że w "obsadzie" pojawią się postaci z prawdziwych tytułów, jak chociażby Bowser czy Zangief. Jeśli jeszcze nie widzieliście zwiastuna tej produkcji, to musicie jak najszybciej nadrobić zaległości:

Czy film o grach doczeka się gry na swojej podstawie? Do tej pory tego nie wiedzieliśmy. Okazuje się jednak, że tak, ale... ten tytuł ukaże się tylko na platformach Nintendo - Wii, 3DS-ie i DS-ie. W pierwszej wersji będzie można grać w kilka osób, w pozostałych tylko solo. Data premiery planowana jest na jesień, mniej więcej w tym czasie, gdy film trafi do kin, a historia ma być jego rozwinięciem. Na razie brak jakichkolwiek innych szczegółów.

Co ciekawe, choć film jest produkowany przez Disneya, grą zajmie się Activision. A przecież sam Disney ma swoje studia tworzące gry. Dziwne.

Tak czy inaczej, to będzie gra o grach, więc może być ciekawie. Zastanawiam się czy w niej też pojawi się plejada gwiazd ze świata gier wideo. Oby.

[via eurogamer]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)