FIFA 21. Znamy szczegóły najnowszej odsłony serii. Jest też zwiastun

FIFA 21. Znamy szczegóły najnowszej odsłony serii. Jest też zwiastun

FIFA 21. Znamy szczegóły najnowszej odsłony serii. Jest też zwiastun
23.07.2020 17:07

Zapowiedzieli duuużo nowości, ale ile z nich zmieni coś w samej grze?

W środę EA Sports zaprezentowało okładkę nowej Fify -  swoją drogą wyjątkowo memiczną i srodze wyśmianą przez internetową brać – w czwartek poznajemy szczegóły dotyczące samej gry.

FIFA 21 | Official Reveal Trailer

Jakimi nowościami chwali się "FIFA 21"? Większy nacisk ma zostać położony na aspekt społecznościowy. Pojawi się Volta Squads, gdzie poznamy "nowy sposób na wspólną grę we czterech zawodników lub dołączymy do społeczności graczy Volta Football" i rozgramy mecze online  5v5.

W FIFA Ultimate Team zadebiutuje tryb kooperacji, który umożliwi połączenie sił z przyjaciółmi w grze online i rywalizowanie o wspólne nagrody.

- W tym roku chcemy zbliżyć fanów dzięki doświadczeniom społecznościowym, które oddadzą emocje jak najbliższe profesjonalnym boiskom, oferując najbardziej autentyczne i interaktywne przeżycia - mówi Aaron McHardy, producent wykonawczy EA Sports Fifa. -Wraz z jedną z największych jak dotąd aktualizacji trybu kariery i zwiększonym realizmem rozgrywki, jeszcze bardziej zbliżającym wirtualny do prawdziwego świata piłki nożnej, fani mają więcej niż kiedykolwiek sposobów by grać w grę, którą wszyscy kochamy – dodaje.

Tryb kariery ma zaliczyć "ogromny skok w interaktywności rozgrywki, aby kontrolować wynik każdego meczu dzięki interaktywnemu symulatorowi, zmodernizowanemu systemowi rozwoju piłkarzy i nie tylko".

"FIFA 21" ma być też najinteligentniejszą z dotychczasowych rozgrywek, dzięki całkowicie nowym, dynamicznym systemom ataku, które z kolei zapewnią bardziej realistyczne i precyzyjne ruchy podczas intensywnej gry 1v1. Pojawią się też nowe funkcje: - Agile Dribbling oddaje do dyspozycji gracza więcej możliwości działania, gdy przyjdzie mierzyć mu się z obrońcą, - Positioning Personality podnosi poziom inteligencji w grze, z dopasowaniem  do rzeczywistego zrozumienia czasu i przestrzeni w piłce nożnej, - Creative Runs dają graczom nowe opcje w chwilach, gdy nie są przy piłce.

Do tego EA chwali się systeme Natural Collision, który wykorzystuje zupełnie nowe animacje, co ma stworzyć płynniejsze interakcje z zawodnikami na całym boisku.

Ulepszeń doczeka się popularny FUT, a także ubiegłoroczny tryb Volta Football, pojawi się narracyjna fabuła pod nazwą The Debut (wystąpią w niej m.in. legendarny piłkarz, Kaká i światowej sławy freestylerka, Lisa Zimouche).

Na koniec statystyki. W samej Fifie pojawi się ponad 17 tys. piłkarzy, 700 drużyn, 90 stadionów i 30 lig z całego świata.

Pozostaje trzymać kciuki, aby sama gra była bardziej dopracowana niż okładka.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)