Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

FIFA 18 z Cristiano Ronaldo na okładce i prztyczkiem w nos właścicielom Switcha

Strona głównaFIFA 18 z Cristiano Ronaldo na okładce i prztyczkiem w nos właścicielom Switcha
05.06.2017 19:47
FIFA 18 z Cristiano Ronaldo na okładce i prztyczkiem w nos właścicielom Switcha
bDKadvSe

Electronic Arts pokazało również pierwsze wideo z gry z piłkarzem Realu.

bDKadvRx

Nie ma najwyraźniej niczego, co nie byłoby w zasięgu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk dopiero co po raz kolejny w swojej karierze wygrał wraz z Realem Ligę Mistrzów (strzelając dwa z czterech goli swojej drużyny), a teraz jeszcze okazuje się, że stanie się twarzą Fify 18. Fiu, fiu.

326793938600220714

Wraz z podaniem tej informacji EA chwali się również sesją nagrań treningowych, w której wziął udział zawodnik. Studio EA Capture w Madrycie zarejestrowało podczas niej „dane na temat przyspieszenia, rytmu biegu, umiejętności i technik strzelania Cristiano Ronaldo”. Dzięki nim jego postać i osobowość ma być w grze oddana z wielką pieczołowitością. No, żeby tylko nie przesadzili z tą osobowością.

326793938600351786

Mówi w oficjalnej informacji prasowej EA Aaron McHardy, starszy producent gry. Ronaldo dodaje, że obecność na okładce Fify to „prawdziwa przyjemność” i „wspaniałe uczucie”.

bDKadvRz

Electronic Arts przypomina również, że Cristiano Ronaldo - zawodnik, którego można uznać za dość kontrowersyjnego - jest jednocześnie często uważany za najlepszego aktywnego obecnie piłkarza i jednego z najlepszych w całej historii. Warto wspomnieć, że FIFA uznała go za zawodnika roku 2016. Jest to także pierwszy piłkarz, który strzelił ponad 100 goli w europejskich rozgrywkach.

No to teraz tylko byle nie dotknęła (albo wręcz przeciwnie, jak powiedzą złośliwcy, byle dotknęła) go tzw. „klątwa Maddena”. Jak w zeszłym roku pisał Maciej Kowalik, liczba zawodników, którzy po trafieniu na okładkę jednej z gier EA zaliczali nagle gwałtowne spadki formy czy inne problemy, jest zaskakująco duża…

FIFA 18 - pierwsze wideo z Cristiano Ronaldo

Wśród wszystkich tych ochów i achów warto też wspomnieć o negatywnej stronie nowej Fify. Jak się okazje (i co EA zaznacza w swojej informacji prasowej) „nie wszystkie funkcje gry będą dostępne na wszystkich platformach”. Jak z kolei można przeczytać na końcu trailera, silnik Frostbite i tryb Journey: Hunter będą dostępne wyłącznie w wersjach na PC, Xboksa One i PlayStation 4.

bDKadvRF

Można się więc spodziewać, że właściciele konsoli Nintendo dostaną uboższą wersję gry, analogicznej do tej, która ukaże się na X360 i PS3. Czyżby to kolejny argument za tym, że z wsparciem zewnętrznych developerów na Switchu wcale nie będzie tak różowo, jak - po raz kolejny - nam obiecano?

Dominik Gąska

bDKadvSv