Fez jest wreszcie skończony i gotowy do wydania!

Fez jest wreszcie skończony i gotowy do wydania!25.02.2012 15:22
Fez jest wreszcie skończony i gotowy do wydania!
marcindmjqtx

O intrygującej platformówce o tytule Fez słyszeliśmy już w 2008 roku. Jej pierwszą datą wydania był rok 2010. Nie wyszła do dzisiaj. Wygląda jednak na to, że to wreszcie się zmieni.

Fez to jedna z tych gier, na które czekamy, czekamy, jesteśmy zaintrygowani, chcemy zagrać, a one ciągle powstają... i powstają... i powstają... i nie wychodzą. W przypadku tego akurat tytułu wszystko zmierza chyba jednak do szczęśliwego zakończenia.

Na Twitterze studia Polytron, twórców gry, pojawiła się bowiem informacja, że Fez został przekazany Microsoftowi do certyfikacji (ma ukazać się na XBLA). Co oznacza, że prace nad nim zostały ukończone.

Ostatnią datą premiery Feza był pierwszy kwartał tego roku. Twórcy wytłumaczyli jednak w innym twittcie, że "kiedy mówili o pierwszym kwartale, mieli tak naprawdę na myśli pierwszy kwartał drugiego kwartału 2012 roku". Wszystko wskazuje więc na to, że premiery możemy spodziewać się w kwietniu.

A więc jednak będzie można zagrać w Fez. Znam takich, co już w to nie wierzyli... Oby tylko nie zapeszyć. Trzymam kciuki.

Tomasz Kutera

326951125729700119
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)