Farming Simulator 15 to najbardziej zaawansowany symulator życia farmera, jaki kiedykolwiek widzieliście

Strona głównaFarming Simulator 15 to najbardziej zaawansowany symulator życia farmera, jaki kiedykolwiek widzieliście
09.08.2014 20:06
Farming Simulator 15 to najbardziej zaawansowany symulator życia farmera, jaki kiedykolwiek widzieliście
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Pojawi się jesienią na PC i konsolach.

bErwsEth

Farming Simulator to gra, z której wielu lubi sobie robić głupie żarty, a później sprawdza czy nikogo nie ma w domu, zasłania żaluzje i przez 6 godzin opryskuje, kosi zboże i dogląda zwierząt. Mówcie o niej, co chcecie, ale sprzedaży każdej kolejnej odsłony pozazdrościłby niejeden tytuł AAA. Kolejna część wysokooktanowych przygód farmera zawita już tej jesieni.

Giant Software ulepszyło praktycznie każdy aspekt swojej gry, czyniąc nadchodzącą część przełomową dla całej serii. Całkowicie nowy silnik graficzny oraz fizyczny i interfejs zmienią grę nie do poznania. Podobnie jak w najlepszych samochodówkach, większość maszyn została wyrenderowana na podstawie fotorealistycznych modeli wzorowanych na egzemplarzach takich marek jak Lamborghini i Case IH.

Mocno promowanym udoskonaleniem jest możliwość prowadzenia wycinki drzew oraz pokierowania wszystkimi maszynami związanymi z tym procesem. Tryb multiplayer pozwoli na kooperację aż do 16 graczy, którzy będą mogli wymieniać między sobą zarówno wyprodukowane przez nich towary, jak i udostępniać mody stworzone dzięki nowym narzędziom umieszczonym w grze.

bErwsEtj

Farming Simulator 15 na PC pojawi się już w październiku, natomiast użytkownicy konsol będą musieli poczekać do wiosny 2015 roku. Szkoda, że wiele osób nie docenia tego bardzo przyjemnego biznes sima.

[Źródło: IGN]

Oskar Śniegowski

326937887717808170
bErwsEuf